2023 25 listopada

Łazienki modułowe w NICKEL Resort Grzybowo


NICKEL ECOBATH - łazienki Grzybowo Resort

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA ZRÓWNOWAŻONEGO BUDOWNICTWA

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, idące w parze z dbałością o realizację założeń zrównoważonego rozwoju, od zawsze stanowiły fundamenty, na których budowaliśmy każdą naszą inwestycję. W realizowanym przez NICKEL Development NICKEL Resort & Spa Grzybowo koło Kołobrzegu, wymiernym przykładem realizacji tej koncepcji jest podpisanie kontraktu z firmą EcoReadyBath, będącą liderem w branży łazienek modułowych.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Unikalna architektura resortu oraz apartamenty zaprojektowane przez uznaną pracownię Q2 Studio – wykończone i wyposażone pod klucz, wymagały dopełnienia na najwyższym poziomie. Dlatego nasz całoroczny kompleks nadmorskich apartamentów wypoczynkowych zostanie wyposażony w  wygodne i nowoczesne  łazienki modułowe. Ich producent, firma EcoReadyBath, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dostarczaniu kompletnych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet. EcoReadyBath jest liderem w branży, obsługując takie prestiżowe marki jak: MOXY Hotels, DORSETT Hotels & Resorts, HILTON Garden Inn, Hampton by HILTON, Courtyard by MARRIOT, HYATT, Holiday Inn Express i wiele innych. Teraz wysokiej jakości łazienki prefabrykowane znajdą się także w naszej inwestycji NICKEL Resort & SPA Grzybowo.

nickelresortspa-grzybowo-wizualizacje4

INWESTUJ MĄDRZE

Decyzja o rozpoczęciu współpracy z EcoReadyBath była wynikiem starannej analizy i poszukiwania jakościowych rozwiązań dla naszych klientów. Jakie korzyści niesie ona dla inwestorów?

szybsza produkcja i sprawniejszy montaż – proces produkcji odbywa się równocześnie z pracami budowlanymi i może być nawet o 80% krótszy, niż w przypadku wyboru tradycyjnych rozwiązań,

kontrolowana jakość – łazienki prefabrykowane powstają w kontrolowanych, optymalnych warunkach fabrycznych. Każdy moduł przechodzi szczegółową kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji, zapewniając powtarzalną, bardzo wysoką jakość zgodną z rygorystycznymi normami ISO 9001,

oszczędność kosztów – związana jest z szybkością montażu i ograniczeniem błędów podczas produkcji,

łatwa konserwacja – ze względu na kontrolowane warunki produkcji i stosowanie trwałych materiałów, łazienki prefabrykowane są łatwe w konserwacji. Odporność na ścieranie, łatwość czyszczenia i utrzymania higieny są uwzględniane w projektowaniu tych jednostek,

ekologia i zrównoważony rozwój  wprowadzenie łazienek modułowych do budownictwa przyczynia się do bardziej zrównoważonej działalności. Proces prefabrykacji generuje mniejszą ilość odpadów w porównaniu do tradycyjnych metod budowlanych. Ponadto, fabryki produkujące moduły mogą efektywniej zarządzać zużyciem energii, co przekłada się na mniejszą emisję gazów cieplarnianych.

NICKEL ECOBATH - łazienki Grzybowo Resort 2

ATRAKCYJNOŚĆ INWESTYCYJNA

Łazienki modułowe, oprócz korzyści związanych z efektywnością budowy, oferują szereg cech, które zwiększają atrakcyjność inwestycyjną nieruchomości. Szybkość, wysoki standard, dostosowanie do potrzeb klienta i aspekt ekologiczny sprawiają, że inwestycje, które wykorzystują takie rozwiązania,  przyciągają zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, zwiększając w ten sposób potencjał zwrotu z inwestycji.

Zobacz aktualnie dostępne apartamenty w NICKEL Resort & Spa Kołobrzeg – Grzybowo >