fbpx

MODEL BIZNESOWY

Nickel Resort & Spa Grzybowo będzie pierwszym obiektem w ramach sieci holistycznych hoteli Nickel w nadmorskich i górskich kurortach oraz w polskich miastach.

2 POKOJE Z WYKOŃCZENIEM JUŻ OD
522 000
ZŁ NETTO

WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE
W cenie
APARTAMENTU

LOKAL Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ
100%
WŁASNOŚCI

UMOWA NAJMU
15
LAT

POBYT WŁAŚCICIELSKI
Nielimitowany
POZA SEZONEM

POBYT WŁAŚCICIELSKI
14 dni
W WYSOKIM SEZONIE

PEWNY I DOŚWIADCZONY OPERATOR

42
Zarządzane obiekty
hotelowe w Polsce

30 000
Gości obiektów
rocznie

60 mln
Przychodu rocznie

PROFESJONALNY OPERATOR

PARTNER STRATEGICZNY

 

VHM Hotel Management – to firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelarsko-konferencyjnych w Polsce. Firma, w ramach Satoria Group SA wykorzystuje doświadczenie swojego zespołu w zakresie zarządzania ponad 2200 pokojami hotelowymi, zapewniającym tym samym profesjonalną obsługę jako operator hotelowy sieci międzynarodowych. Obejmuje swym zakresem pełen wachlarz usług, m.in. rekrutację personelu, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników poszczególnych działów. W portfolio VHM znajdują się hotele: Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Hampton by Hilton Białystok, Hampton by Hilton Olsztyn, a także znajdujące się w przygotowaniu kolejne obiekty z łączną liczba ponad 800 pokoi. Spółka VHM Hotel Management działa na rynku od ponad 10 lat w oparciu o kapitał polski.

 

 

VHM to zespół ludzi pełnych entuzjazmu i zaangażowania, zapewniający w pełni profesjonalną obsługę, z powodzeniem realizujący swoją misję.

„WYPRZEDZAĆ OCZEKIWANIA NASZYCH GOŚCI”

PRZYKŁADOWE APARTAMENTY

NICKEL GRZYBOWO_apartamenty_rzut 1

2 POKOJE Z BALKONEM

Powierzchnia 33 m2
Pokoje 2
  • W pełni wykończony i wyposażony
  • Podwójne łóżko king size
  • Duży balkon
NICKEL GRZYBOWO_apartamenty_rzut 2

2 POKOJE NA 2 POZIOMACH

Powierzchnia 54 m2
Pokoje 3
  • W pełni wykończony i wyposażony
  • 3 przestronne pokoje
  • Duży balkon

DOŚWIADCZONY INWESTOR

Nickel Development to poznańska firma deweloperska o ugruntowanej pozycji, działająca na polskim rynku od 25 lat. W swoim portfolio posiada ponad 36 inwestycji deweloperskich. Marka Nickel Development stanowi wizytówkę wielkopolskiego biznesu. Niezmiennie kojarzona jest z wysokiej jakości architekturą, wyróżnianą w licznych konkursach branżowych.

 

 

Mielno

Poznań i okolice

Warszawa

Nickel Development jest częścią Grupy Nickel, w skład której wchodzą również: YouNick Technology Park – pierwszy prywatny park naukowo-technologiczny w Polsce, w którym działa ponad 100 firm, YouNick Mint – fundusz typu Venture Capital inwestujący w innowacyjne projekty z obszarów healthcare oraz industry 4.0, a także YouNick Design – pracownia projektowa, realizująca projekty wnętrz mieszkań oraz wykończenia ich pod klucz.

 

 

Nickel Development jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku
Firm Deweloperskich (PZFD) i sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

NOWY WYMIAR GOŚCINNOŚCI

Nickel Hospitality definiuje swoje projekty wokół biofiliczności i inkluzywności, a spółka VHM Hotel Management zadba o pełen program funkcjonalny i całoroczną ofertę. Goście skorzystają z rozbudowanych atrakcji w strefie Wellness & SPA, basenów, siłowni i gabinetów zabiegowych, kreatywnych przestrzeni dla dzieci, restauracji, barów, stref wypoczynkowych i coworkingowych oraz przestrzeni konferencyjnych. W ramach sieci Nickel Hospitality współpracą objęte jest 530 apartamentów w dwóch destynacjach turystycznych: Nickel Resort & SPA Kołobrzeg – Grzybowo i Nickel Resort & SPA Szklarska Poręba.

ZAPYTAJ O OFERTĘ APARTAMENTÓW I ZARABIAJ: