2023 12 grudnia

Haloterapia. Lubimy kreować nową jakość, ale także z szacunkiem podchodzimy do tradycji

Lubimy kreować nową jakość, ale także z szacunkiem podchodzimy do tradycji. Dlatego w Nickel Resort & SPA Grzybowo postanowiliśmy połączyć te obie wartości. Właściciele apartamentów będą mogli przez cały rok korzystać z dobrodziejstw haloterapii (j.gre. halon – sól) – skutecznej i naturalnej metody uzdrawiania solą.

Zobaczcie naszą propozycję przestrzeni SPA, w której znajdzie się 𝘄𝘆𝗽𝗼𝗰𝘇𝘆𝘄𝗮𝗹𝗻𝗶𝗮 𝘇𝗲 𝘀́𝗰𝗶𝗮𝗻𝗮̨ 𝘀𝗼𝗹𝗻𝗮̨. Relaksująca cisza, odpowiednia wilgotność i temperatura powietrza oraz komfortowe leżaki i fotele sprawią, że wystarczy kilkadziesiąt minut, aby poprawić stan zdrowia i poczuć się lepiej.
Choć 𝗹𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘇𝗮𝗹𝗲𝘁𝘆 𝗵𝗮𝗹𝗼𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗶𝗶 znane były ludzkości od tysiącleci, to pierwszym, który potwierdził to badaniami, był polski lekarz – Feliks Boczkowski. Ten żyjący w XIX wieku medyk zaobserwował, że pracujący w Kopalni Soli w Wieliczce górnicy bardzo rzadko zapadali na choroby dróg oddechowych.
Relaks w wypoczywalni ,w której zaprojektowaliśmy ścianę solną niesie ze sobą prozdrowotne właściwości, które wpływają korzystnie m.in. na:
– przewlekłe choroby górnych dróg oddechowych,
– łagodzenie objawów alergii,
– wspomaga układ krążenia,
-pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, wzmacnia odporność, dostarcza minerałów,
– przynosi ulgę zestresowanym i osobom cierpiącym na depresję,
– korzystnie wpływa na kondycję skóry.
Inwestycja w nieruchomość nadmorską to nie tylko dobry sposób na biznes, ale również inwestycja w dobrej jakości wypoczynek. Listę dostępnych apartamentów znajdziecie na