2024 15 marca

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów, podczas których zaprezentujemy nasze najnowsze inwestycje, w tym wyjątkowe apartamenty wypoczynkowe w kurortach wypoczynkowych – NICKEL Resort & Spa Grzybowo – Kołobrzeg oraz NICKEL Resort & Spa Szklarska Poręba.

 

Odwiedź nasze stoisko D1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w weekend 16-17 marca, aby poznać nie tylko naszą ofertę mieszkań i domów w różnych lokalizacjach, ale także skorzystać z wyjątkowej szansy inwestycyjnej w apartamenty wypoczynkowe.

Eksperci zgodnie podkreślają, że tym, na co powinien zwrócić uwagę przyszły inwestor, są przede wszystkim: dobra lokalizacja kompleksu apartamentowego oraz oferowane gościom atrakcje dodatkowe w obiekcie. Dlatego, jako NICKEL Development, zdecydowaliśmy się na wybudowanie naszych resortów w najbardziej popularnych turystycznych miejscowościach. Wyróżniająca się, nawiązująca do lokalnej tradycji architektura, biofiliczne wnętrza oraz bogata oferta wypoczynkowo – rekreacyjna spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów i zapewniając wysokie obłożenie przez cały rok.

Według najnowszych danych, rynek nieruchomości wakacyjnych rośnie w tempie błyskawicznym, zapewniając stabilne i atrakcyjne zwroty z inwestycji, a nasze resorty w Szklarskiej Porębie oraz Grzybowie stanowią doskonałą okazję do zapewnienia sobie nie tylko relaksujących wakacji, ale również stałych dochodów.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o innych atrakcjach, które przygotowaliśmy dla Was na Targi. Oprócz gotowych do odbioru mieszkań i domów oraz możliwości spotkania z naszymi ekspertami, będziecie mieli okazję porozmawiać z projektantkami z naszej pracowni projektowej YouNick Design oraz wziąć udział w Targach Nieruchomości Inwestycyjnych INRE.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zgłębić świat naszych inwestycji i znaleźć idealną nieruchomość dla siebie.

Czekamy na Ciebie na Targach, abyśmy mogli razem odkryć możliwości, jakie niesie inwestowanie w nieruchomości wypoczynkowe.